Programista .NET

Podstawowe informacje

Lokalizacja: Olsztyn

Liczba wakatów: > 1

Doświadczenie: > 2 lat

Umowa: o pracę / B2B

Wymiar etatu: 1/1

Wymagania

  • doświadczenie w pracy nad projektami opartymi na technologii .NET / C#
  • znajomość systemów kontroli wersji (GIT, SVN, itp.)
  • zdolności analityczne, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • chęć rozwoju na oferowanym stanowisku

Mile widziane

  • znajomość notacji UML i modeli aplikacyjnych i wzorców projektowych
  • znajomość narzędzi typu JIRA, TFS
  • dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

Zakres zadań na stanowisku pracy

  • projektowanie i tworzenie rozwiązań w  środowisku .NET i .Net Core
  • projektowanie i optymalizacja baz danych
  • rozbudowa i modyfikacja istniejących systemów
  • udział w różnych etapach cyklu trwania projektu
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • dbałość o wysoką jakość końcową produktu

Oferujemy

  • pracę – w dogodnej formie zatrudnienia z możliwością częściowej pracy zdalnej
  • udział w projektach – ciekawych i różnorodnych, opartych o najnowsze technologie; także o zasięgu międzynarodowym
  • wsparcie i opiekę doświadczonych liderów zespołów, PM’ów oraz działu HR
  • szkolenia – językowe i techniczne
  • integrację – na corocznych regatach netland cup, wyjazdach na narty, imprezach firmowych
  • benefity – i wiele więcej…

  1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest NetLand Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-683) ul. Trylińskiego 16,
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody,
  3. odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest NetLand Sp. z o.o.,
  4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres uzasadniony wykorzystaniem tych danych w procesach rekrutacyjnych podjętych zarówno przed złożeniem zgody jak i w okresie późniejszym,
  5. posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy odo@netland.pl,
  6. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO,
  7. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji zarówno przed złożeniem zgody jak i w okresie późniejszym.

Aplikuję na stanowisko

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

I apply for a job

We will contact only with selected candidates.