Informatyk

Podstawowe informacje

Lokalizacja: Olsztyn

Liczba wakatów: > 1

Doświadczenie: > 2 lat

Umowa: o pracę / B2B

Wymiar etatu: 1/1

Wymagania

  • Umiejętność sprzętowej konfiguracji zasobów Spółki
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązania problemów związanych z działaniem infrastruktury sprzętowo-sieciowej
  • Znajomość zasad działania sieci, protokołów i usług sieciowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe – kierunek związany z administrowaniem sieciami i systemami IT
  • Doświadczenie w pracy administratora sieci i systemów IT
  • Znajomość Normy ISO/IEC 27002 oraz Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji
  • Doświadczenie w administrowaniu usługami FTP, Active Directory oraz IIS
  • Doświadczenie w automatyzacji zadań administracyjnych
  • Programowanie w językach skryptowych
  • Umiejętność zarządzania i zabezpieczania złożonych sieci LAN/WAN

Zakres zadań na stanowisku pracy

  • Bieżąca obsługa informatyczna Spółki, w tym obsługa sprzętu komputerowego
  • Wsparcie Administratora w administrowaniu infrastrukturą sieciową i sprzętową (serwery, urządzenia brzegowe, bazy danych)
  • Prowadzenie ewidencji bazy sprzętowej/narzędziowej Spółki, udzielanie dostępów do zasobów bazowych i programowych
  • Wyszukiwanie, diagnozowanie oraz usuwanie problemów / usterek na komputerach / serwerach
  • Kontrolowanie ważności licencji/certyfikatów oprogramowania
  • Dbanie o ochronę antywirusową i ochronę przed nieuprawnionym dostępem
  • Udzielanie porad technicznych użytkownikom
  • Wykonywanie kopii zapasowych
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo sprzętowe i softwarowe zgodne z obowiązującymi przepisami
  • Zapewnienie ciągłości działania infrastruktury sprzętowo-sieciowej przedsiębiorstwa
  • Konfiguracja nowych środowisk pracy
  • Wdrażanie oraz zarządzanie procedurami zabezpieczającymi sieć

Oferujemy

  • PRACĘ – w dogodnej formie zatrudnienia z możliwością częściowej pracy zdalnej;
  • UDZIAŁ W PROJEKTACH – ciekawych i różnorodnych, opartych o najnowsze technologie, także o zasięgu międzynarodowym;
  • WSPARCIE i OPIEKĘ doświadczonych liderów zespołów, PM’ów oraz Działu HR;
  • SZKOLENIA – językowe i techniczne;
  • INTEGRACJĘ – na corocznych Regatach NetLand Cup, wyjazdach na narty, imprezach firmowych;
  • BENEFITY – takie jak karta MultiSport, OK System, prywatna opieka medyczna LuxMed i wiele więcej…

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV wraz z dołączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych (o treści znajdującej się w dolnej części ogłoszenia) na adres: praca@netland.com.pl .

W temacie wiadomości prosimy wpisać: INFORMATYK

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

    1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest NetLand Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (10-683) ul. Trylińskiego 16,
    2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody,
    3. odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest NetLand Sp. z o.o.,
    4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres uzasadniony wykorzystaniem tych danych w procesach rekrutacyjnych podjętych zarówno przed złożeniem zgody jak i w okresie późniejszym,
    5. posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy iod&netland.com.pl,
    6. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO,
    7. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji zarówno przed złożeniem zgody jak i w okresie późniejszym.

      Aplikuję na stanowisko

      Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

        I apply for a job

        We will contact only with selected candidates.