Rekrutacja

Jeśli programowanie jest Twoją pasją, którą chcesz rozwijać, jeśli posiadasz analityczny umysł oraz pomysły, pasję i otwartość do poznawania nowych technologii, które mogłyby wesprzeć naszą firmę - zapoznaj się z wymaganiami niezbędnymi do zatrudnienia na wybranym przez siebie stanowisku i dołącz do naszego zespołu składając wcześniej swoje CV.

Praktyki

W swojej polityce personalnej firma organizuje i prowadzi praktyki studenckie. Praktyki są dedykowane dla osób, które są studentami III, IV i V roku studiów na kierunkach informatycznych.

Dodatkowe wymagania stawiane kandydatom:

– Dobre wyniki na studiach

Co zdobywamy dzięki praktykom?

Przede wszystkim możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń pod okiem doświadczonych kolegów i poznania specyfiki pracy na stanowisku programisty. Najbardziej zaangażowane, fajne osoby zyskują możliwość pozostania z nami na dłużej.

Staże

W swojej polityce personalnej firma organizuje i prowadzi staże do nabywania przez osoby bezrobotne umiejętności praktycznych poprzez umowę celową z Urzędem Pracy. Staże są dedykowane dla osób bezrobotnych zgodnie z zasadami określonymi przez Urząd pracy.

Oferty pracy

Senior PHP Developer

Senior Front-end Developer

Mobile Applications Programmer

Senior .NET Developer

.NET Programmer

Senior Java Developer

Programista .NET

Senior .NET Developer

Programista Aplikacji Mobilnych

Senior Front-end Developer

Po godzinach

NetLand Cup

Nasza firma organizuje również od ponad 4 lat Regaty NetLand Cup dla swoich partnerów biznesowych. W ostatnich Regatach wzięło udział ponad 140 osób, natomiast w planowanych na przyszły rok Regatach swój udział zadeklarowało już około 200 osób.

Inne aktywności

Słońce, woda, nieskażona ludzką ręką przyroda... Czasami od tego też trzeba wziąć oddech. Dobrą alternatywą są spalinowe inhalacje na torze kartingowym.

Aplikuję na stanowisko

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

I apply for a job

We will contact only with selected candidates.

Aplikuję na stanowisko

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.